Onen svět

Průvodce posmrtným životem a paralelními světy

Kniha návštěv - dotazy a vzkazy

Nová zpráva  sbalit

Od: Jan - 15. 7. 2018

Zdravím,
jaký máš názor na Donalda Trumpa? Zdá se že bojuje proti Washingtonskému estabilishmentu a Deep State.
Je to skutečně naděje na oddálení nastolení NWO nebo to je jen divadlo?

---
Od: Avalon24 - 2. 6. 2018

Jestli humanoidním typem myslíte jedna hlava, pár rukou a pár nohou a zároveň to, že jsou inteligentní minimálně jako my a nežijí v jiném vesmíru, ale v našem, tak na žádné jiné jsem nikde nenarazil. Takž nevíme. Respektive že víme, že nic nevíme. Mimo náš časoprostorový vesmír tu máme vesmíry mnoha dalších rozměrů, které si neumíme ani představit, protože náš mozek není schopen pochopit další rozměry. V každém případě jde jen o nějaký vzhled a může být jen věc subjektivního vnímání. Duch jako takový je neviditelný.

---
Od: Thom24 - 31. 5. 2018

Existuji ve vesmiru i jine bytosti nez humanoidniho typu ?

---
Od: Avalon24 - 9. 2. 2018

Obrátit se může každý, teoreticky nikdy není pozdě. Obrátit se mohou i ti, kteří skončili v pekle. Také v pekle jsou neustále přítomní andělé, kteří čekají na nějakou lítost a náznak obrácení, aby mohli vysvobodit každého, kdo chce. Problém je ale v tom, že kdo se jednou někdo dostane do moci zla, stává se často postupně jeho otrokem, až ztratí své svědomí a duši. Pak už není jejím pánem. To znamená, že si to neuvědomuje, není již schopen soucitu, ani lítosti. Přestává být člověkem a je posedlým. Satan má velkou moc jak manipulovat lidmi. Ti, kteří jsou v jeho moci, se proto už nemohou jen tak obrátit. Zachránit je mohou jen modlitby jiných. Oni to už nedokážou. Jakmile ale přestanou být lidmi, jejich lidství jim už nevrátí nic. Stanou se jen takovými šedivými bytostmi, kterými jsou ty, které je unesly. Stanou se jedněmi z nich a budou žít na jejich temných planetách, v jejich temných světech, dokud tyto světy nezaniknou, jak je určeno. Také tyto pekelné bytosti byly kdysi krásné, než se staly nástrojem Satana a jeho armádou. Každý, kdo bude moci být zachráněn, bude zachráněn, ještě než k únosu dojde. Pokud je někdo v moc ďábla natolik, že nebude moci být zachráněn a bude unešen, nejspíše mu to vůbec nedojde ani potom. To jsou ale samozřejmě všechno jen spekulace, na základě čeho bude kdo vybrán a kdo zanechán - jak stojí v Bibli. To nevíme, ale věřím, že Bůh se postará o to, že každý, kdo bude moci být zachráněn, také bude.

---
Od: Lucie erbanová - 9. 2. 2018

Dobrý den, co bude prosím s těmi, kteří budou negativními mimozemšťany uneseni, dojde jim co se děje, ale co když se v nich pohne svědomí a budou se chtít vrátit k Bohu i např. Z toho Zlatého města? Budou mít nějakou šanci? Myslím že mají mít šanci, nemůžeme je tam nechat navždy, když se obrátí ale až tam. Děkuji

Od: admin - 26. 12. 2017

HV: To samozřejmě nevím a neporadím, je ale možné, že to má duchovní a potažmo psychosomatický původ, pokud jsou všechny fyzické příčiny vyloučeny. V takovém případě by ale nešlo o nic vážného, je to pouze velmi nepříjemný pocit - to je vše. Stává se to asi každému, kdo je trochu citlivější, někdy to náhle přijde a zase odejde bez zjevné příčiny. Někdy za to může nepříjemná atmosféra v prostoru - kterou buď vytváří negativně či nepřátelsky naladění lidé anebo duchové. Ty sice nevidíme, ale vytváří negativní energii stejně dobře jako žijící lidí. Nepříjemný stav může trvat i déle. Na nepříjemné duševní útoky z neviditelného světa je nejlépe reagovat modlitbou a trpělivosti. Není to nic vážného, jen zkouška. Velmi citliví lidé mohou mít dokonce tento stav trvale, protože si nedokážou vytvořit ochranný obal kolem sebe a proto jim život v negativně nabitém poli připadá velmi nepříjemný. Určitě by bylo dobré vyměnit i život ve městě dále od lidí, někde na vsi, v přírodě, obklopovat se příjemnými lidmi a věcmi, vyvarovat se nepříjemných zážitků, negativních zpráv z médií... To vše jsou nosiče energie. Vliv negativní energie můžeme omezit na minimum, ale nikdy s se jí nezbavíme. Je všude kolem nás, i když negativně naladění lidé jí nevnímají, protože jsou s ní v souladu. Podobně jako jí až tolik nevnímají ti, kteří jsou silně pozitivně naladění a mají silnou magnetickou auru.

---
Od: Ladislav S. - 23. 12. 2017

Jinak jsem to předtím přečetl téměř od začátku do konce, tenhle web. A na to, že jsem spíše člověk, který dá na tvrdá fakta a ověřitelná fakta, tak se něco ve mně probudilo.Takový zvláštní neklid. Zůčastnit se toho boje proti silám, které by nás chtěly spoutat. Ještě mě napadl jeden příměr- kapitalismus je jako hydra, která vše a všechny sevře a nakonec nás může zadusit. Jako já nejsem žádný socialista či něco podobného, ale pořád to jsou okovy (kapitalismus). Okovy peněz, bez nichž nejsme nic. Nemůžeme fungovat.

Taky by mě zajímal adminův pohled na Anunaky,popisovanými hebrejskými a sumerskými zdroji a planetou Nibiru. Kam vlastně patří.

---
Od: Ladislav S. - 23. 12. 2017

Bravo k tomu kapitalismu. Jako by mi admin mluvil z duše
Zde je můj přepis co jsem postnul jinde
Kapitalismus se už přežil. Utrhl se ze řetězu. Nedochází k rovnoměrnému dělení, ale pouze hrstka nejbohatších stále bohatne,mnohonásobně více než ten zbytek. Automatizace může podle nejčernějších dohadů připravit milióny lidí o práci. Čím dřív začneme uvažovat o novém, jiném uspořádání, tím lépe. Každý obyvatel téhle planety musí mít důstojný život. Dokud všichni, co můžou, nedojdou spasení.

Jestli se tam někde za oponou skutečně skrývají síly (vlastně tomu dost věřím), které chtějí nějakým způsobem spoutat každého jednotlivce pod svou kontrolu, tak jsem sijistý,že budu jeden z těch,kdose jim bude snažit postavit do cesty
Jinak pár zajímavých odkazů co jsem narazil
http://www.freaklore.com/young…
http://www.freaklore.com/boys-…
http://www.freaklore.com/penta…
http://www.freaklore.com/heave…
Doufám , že nevadí že jsem dal odkazy na jiné internetové stránky, ale fakticky mi připadaly zajímavé

---
Od: HV - 22. 12. 2017

Ahoj vsichni,
Chci se zeptat, jestli nekdo prochazi stejne jako, ja zvlastnim obdobim,
strach ve vsech castech tela, intenzivni, neprestavajici, tlukot srdce, bez zjevne priciny, prosim poradte. díky

---
Od: Jan - 15. 10. 2017

Děkuji Andy za příspěvek 1

---